Skip to content

Category: Classic Rock

Новогодишна...Пијани И Среќни Лица

8 thoughts on “ Новогодишна...Пијани И Среќни Лица

  1. Особено сме среќни што музиката е во преден план, како што би сакал и тој самиот. Петар Драгојевиќ и Делфините на Оливер, со многу музичари, гудачки .
  2. Министерот Венко Филипче преку социјалните медиуми ја запозна јавноста со Лилјана (42), Христијан (19) и Емри (27), тројцата пациенти на кои им беше трансплан.
  3. По разводот што официјално заврши лани, и по бурниот период претходно, Анџелина Џоли и Бред Пит, се чини, повторно се во добри односи Како што прене.
  4. Среќни месечеви денови се: четврток и петок. Риби: одлично закрепнување! Драги Риби, Венера конечно се врати да се насмевне за вашиот знак – ова ќе значи вистинско закрепнување на.
  5. Explore releases from Risto Bombata at Discogs. Shop for Vinyl, CDs and more from Risto Bombata at the Discogs Marketplace.
  6. Рокенрол составот „Ласт експедишн“ заедно со пријатели музичари и фанови направија нова верзија и спот за култната песна „Шефе“. Претходно тие ги повикаа и сите заинтересирани граѓани да им се приклучат онлајн во.
  7. Никој не ја знае точната причина, ама српските медиуми и разни портали пишуваат за тоа како Жељко Ражњатовиќ Аркан е жив, но и дека тој се крие некаде во регионот со поинакво лице и име.
  8. Претседателот на Алтернатива, Африм Гаши е оптимист дека ќе се формира нова влада и пред истекот на те дена по доделувањето на мандатот, како и дека нивната коалиција со Алијансата за Албанците ќе биде дел од неа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *