Skip to content

Category: Jazz

Qysh Na Duel Ky Bedat - Jakup* Dhe Rrahman Krasniqi I Percjellur Nga Shaban Kelmendi - Qysh Na Duel Ky Bedat (Vinyl)

8 thoughts on “ Qysh Na Duel Ky Bedat - Jakup* Dhe Rrahman Krasniqi I Percjellur Nga Shaban Kelmendi - Qysh Na Duel Ky Bedat (Vinyl)

  1. Jakup Krasniqi paska thënë se e kupton reagimin e liderëve të Serbisë për taksën prej për qind, po nuk e kupton reagimin e LDK-së dhe të Presidentit Hashim Thaçi që kushtëzojnë dialogun me heqjen e taksës. Z. Krasniqi e paska humbur rrugën, sepse LDK në .
  2. Jan 19,  · Ky portal mirëmbahet nga NGB "Zëri" sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Zërit". Për ta shfrytëzuar materialin e këtij portali, obligoheni t'i .
  3. May 20,  · Krasniqi: Ne nuk kemi pasur probleme me PDK-në, me anëtarësinë e saj të mrekullueshme, kemi pasur probleme me vendimmarrjen dhe keqqeverisjen e Hashim Thaçit. Ky koalicion është bërë për t'ia dhënë një orientim të ri vendit dhe një besim të ri për ndryshim.
  4. Frashër Krasniqi: Disa duan ta bëjnë bashkimin e kombit duke refuzuar emërimin e ministrave nga Kosova në Qeverinë shqiptare , 10 Janar Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Frashër Krasniqi e ka komentuar vendimin e Presidentit të Shqipërisë Ilir Meta, për të mos e dekretuar Gent Cakajn si Ministër të Punëve të Jashtme.
  5. Boksieri kosovar, Haxhi Robin Krasniqi do të ndeshet sonte për titullin evropian në kategorinë e mesme. Krasniqi sonte nga ora në Magdeburg do të “luftojë” kundër boksierit gjerman, Stefan Härtel. Dueli ndërmjet Krasniqit dhe Härtelit ishte shtyrë nga nëntori i vitit të kaluar, sepse ky i fundit nuk ishte i gatshëm për tu përballur, [ ].
  6. Krasniqi është shprehur se është i gatshëm për këtë duel dhe të fillojë një epokë të re. Nëse fiton, Krasniqi do të kategori më lartë, atë WBO. vjeçari shqiptar .
  7. Ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Partisë Dekokratike të Kosovës, tani më kryetar i këshillit kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, ka treguar se gjatë vitit kur PDK-ja kishte mbetë në opozitë, ai iu kishte thënë kryesisë se duhet të përgatitemi për tre dimra të qëndrimit në opozitë.
  8. Por, ky fakt, i ditur nga shumëkush, nuk i ka penguar disa njerëz që veten e tyre e kanë qitur në shitje në pazaret zgjedhore e parazgjedhore, për të sulmuar një njeri të pensionuar dhe jo ata që në forma të ndryshme e kanë keq shfrytëzuar buxhetin e Shtetit dhe kanë pasur mundësi pafund për .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *